Zo gaaf, terwijl we naar Witless Bay rijden zie ik plotseling vlak langs de weg een eland in één van de vele meertjes die hier overal in het landschap liggen. Thom ziet haar ook als ze net het water uitstapt. Zo gaaf! Het ging allemaal heel snel dus geen foto’s. Het moet een ‘haar’ zijn geweest, want ze had geen gewei. Groot beest hoor!

Verder geen heel bijzondere dingen vandaag. We hebben een erg leuk rondje golf gespeeld op een mooie baan. Het is een klein clubje en als we het terrein oprijden met de truckcamper denken we even dat we hier nooit kunnen parkeren, maar gelukkig is er om de hoek iets meer plek. We kunnen een uurtje later een rondje samen spelen, zonder gekoppeld te worden, dus we vouwen de camper even uit en rommelen wat. We hebben geluk, want het klaart op, zelfs zo dat het best wel warm wordt, dat is een nieuwe sensatie hier!

We gaan niet terug naar Chapel’s Cove, maar omdat het maar een twintig minuten verderop is, rijden we terug naar Bauline East waar we voor het eerst kampeerden langs het water. Toen was het heel koud en slecht weer, maar morgen wordt het een stuk beter weer en voor de kust ligt hier het ‘Witless Bay Islands Park Reserve’, hopelijk kunnen we kajakken of zeilen met het bootje. We gaan het zien. Erg gaaf: hier in tegenstelling tot een paar dagen geleden nu ook heel veel Capelin visjes in de baai, het stikt er echt van! Door een foto te nemen, door mijn zonnebril heen, kun je ze goed zien.