(foto’s uit de vorige post heb ik aangepast, die hoorden eigenlijk bij deze post)
Eigenlijk hadden we ergens de afgelopen dagen willen golfen, maar alle drie de banen waren bomvol geboekt. Bij de baan waar we langs gaan, zijn we gaan oefenen bij de driving range. Die club had die avond ‘Ladies Night’ en niet overdreven, ik denk dat er meer dan 50 karretjes klaar stonden, om vervolgens tientallen vrouwen, jong en oud, de hele baan over te zien crossen om te starten met spelen. Het was een heel leuk gezicht. Leuk dat er in zo’n relatief kleine stad, zoveel vrouwen meedoen met zo’n avond.
Vandaag onderweg naar Manitoulin Island, ligt er halverwege een leuke baan vlak langs de route. Daar is nog heel veel plek, dus we besluiten om daar te stoppen voor lunch en een rondje. Het is zo leuk om op al die verschillende banen te spelen en hier in Canada helemaal niet duur. Meestal betalen we tussen de 20 en 30 euro per persoon. Het voelt ook fijn om flink te wandelen tussen twee autoritjes in.
Na nog een bezoekje aan de supermarkt, komen we om 7 uur aan op de camping. Dit eiland is veel groter dan ik dacht! In mijn hoofd konden we hier prima met de fiets uit de voeten, maar de afstanden zijn enorm. Het blijkt het grootste zoetwater eiland ter wereld te zijn! De natuur is prachtig, we rijden langs veel meren, het is een enorm waterrijk gebied.
Ons nieuwe plekje is direct aan het water. Dit is een klein campinkje waar vooral seizoensgasten staan met hun caravan. Ik kon niet online betalen, maar dat maakte niks uit, ‘dat kwam wel goed’ zei ze. Ook het meer waar we aan staan, is veel groter dan ik dacht dat het zou zijn. Het waait flink en er zit regen in de lucht, dus we gaan snel naar binnen. Even boodschappen uitpakken, wat eten maken en ploffen op de bank. Ik kook bijna elke avond, als we ergens wat gaan eten, is het meestal iets van lunch. De keuken is niet groot, maar werkt met het uitklap aanrecht prima. We eten vaak pokebowl met quinoa en zalm, curry met bloemkool, vega gehaktballetjes met pasta, rauwe groente salade met huttekase, kwark, mayo, mosterd en wat kruiden met een flat breadje, noodles met verse wokgroente, allemaal niet al te ingewikkeld.
- Golfen onderweg is leuk, maar wel even mijn koffietje zetten 🙂
- Via deze prachtig oude brug, rijden we het eiland op.
- onze nieuwe plek





